lesson packs

10 Pack of Lessons

We offer packages of lessons These packs work like a punch card each time you take a lesson and we will notify you when it’s time to purchase more. We offer 4, 6, & 10 packs of lessons. Prices are below. Once you know what length and package type you are interested in, simply contact us and we will get you set up. Prices are below.

 

6 Packs of Lessons

30 Minute - $280

45 Minute - $350

60 Minute - $450

10 Packs of Lessons

30 Minute - $470

45 Minute - $590

60 Minute - $750

4 Packs of Lessons

30 Minute - $180

45 Minute - $235

60 Minute - $300